Червоноградська велосипедистка виборола срібло чемпіонату України | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Червоноградська велосипедистка виборола срібло чемпіонату України
15 Червня, 15:15

Червоноградська велосипедистка виборола срібло чемпіонату України

На Львівщині триває чемпіонат України з велоспорту на шосе. За нагороди змагаються Учора чемпіонів та чемпіонок визначили в індивідуальній гонці. Чоловіки змагались на дистанції 40 км, а жінки — 30 км. Серед жінок віцечемпіонкою стала представниця Львівщини Юлія Бірюкова. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА. 

Юлія здолала дистанцію за 42 хвилини 26 секунд. Випередила представницю Львівщини лише 33-річна велосипедистка з Донеччини Валерія Кононенко. Бронзовою призеркою стала Ольга Кулинич з Київщини.

25-річна Юлія Бірюкова – уродженка Червонограда. Вона тренується у Львівській школі вищої спортивної майстерності та на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України. Тренують спортсмену Орест Тичко і Дмитро Крівцов.

Нагадаємо, чемпіонат України з велоспорту відбувається на Самбірщині. Його проведення координує управління молоді та спорту Львівської ОВА. Як розповідав керівник управління, тут спортсмени борються не лише за нагороди, а й за місця у збірній на чемпіонат світу у Великій Британії та очки олімпійського рейтингу.

Відео