Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Червоноградські шахтарі зі сім’ями вирушили колоною на Львів
04 Вересня, 15:58
logo-black

Червоноградські шахтарі зі сім’ями вирушили колоною на Львів

Близько сотні гірників та члени їхніх родин вирушили сьогодні, 4 вересня, у напрямку Львова. Там планують акцію протесту. Люди кажуть, більше не можуть миритися з тими умовами праці, які мають. До слова, гірникам не виплачують зарплату майже пів року.

sha-2-2

«Хочуть, щоб віддали заборгованість, починаючи з березня 2020 року – це близько 51 млн грн… Вже 5 млн на шахту прийшло – ще 46 млн… Там проблема із керівництвом копальні, яке наче б то, своїми невмілими (або навіть дуже “вмілими”) діями завдали збитків від 50 до 90 млн грн! Шахта у державній власності!», – написав у Фейсбук Олександр Новацький.

Серед учасників ходи багато жінок. Багато хто з них працює на шахті. Протестуючі несуть прапори та плакати з вимогами. Колону супроводжує поліція. Позаду колони, у напрямку Львова, утворився доволі великий затор.

Нагадаємо, безперервні акції серез гірників шахти “Надія” тривають вже тиждень. Весь цей час група шахтарів із 28 осіб перебувають у самій копальні, на глибині 500 метрів під землею. У ніч на 1 вересня одного з протестувальників підняли на поверхню через погіршення стану здоров’я. Решта – залишилися під землею, відстоювати свої права. Шахтарям від березня не виплачують зароблені кошти.

Кажуть заборгованість вона утворилася через махінації попереднього керівництва. Підприємство донедавна було лідером вугільної галузі в регіоні. Незалежні профспілки вимагають термінового вирішення питання за рахунок резервного фонду кабміну, – пише “Голос Сокальщини”.

Фото: Голос Сокальщини

 

  • 0
  • 1354
Схожі новини