Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Червоноградських котів вимагають визнати частиною екосистеми міста
17 Лютого, 12:54
logo-black

Червоноградських котів вимагають визнати частиною екосистеми міста

На сайті електронних петицій Червоноградської міської ради зареєстровано документ з вимогою визнати місцевих вуличних котів частиною екосистеми міста. Збір підписів за петицію «Про захист вуличних котів» почали минулої суботи, 12 лютого. 

«З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Червоноград і заборонити їх безпричинний вилов та вбивства, виселення з їх природнього середовища», – йдеться в документі. 

 

З такою ініціативою виступила місцева зооволонтерка Олена Байцар. За її словами, підставою для такої петиції стало часте порушення Закону «Про захист тварин від жорстокого поводження», зокрема щодо котів. На думку волонтерки, слід рішенням міської ради заборонити безпричинний вилов та вбивства котів, а також виселення з їх природнього середовища.

В петиції йдеться також про те, щоб дозволити котам вільно жити в підвалах, горищах та інших місцях постійного перебування і знищувати гризунів.

«Потрібно відповідною ухвалою міської ради проголосити котів частиною екосистеми міста Червоноград. Внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання будинків та прибудинкової території, зробити відповідні доповнення до повноважень», – йдеться в петиції.

Також авторка петиції звертає увагу на те, що слід приділити увагу питанню розмноження котів, а саме проведенню заходів з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування домівок. 

 

Схожі новини