Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Червоної» зони на Львівщині поки не буде – заступник голови ЛОДА
05 Жовтня, 09:13

«Червоної» зони на Львівщині поки не буде – заступник голови ЛОДА

Зважаючи на всі показники захворюваності та загалом всю ситуацію із коронавірусом на Львівщині – область залишається у «жовтій» зоні епіднебезпеки. Про це у себе на сторінці в Фейсбук перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

«Рівень захворюваності та небезпеки епідситуації визначають по 6 показниках, які обчислюють щодоби з урахуванням даних за 3 або 14 днів (залежно від показника). Зокрема, по 4-х з них Львівщина перебуває у межах жовтої зони», – йдеться у повідомленні.

Чиновник додає, коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 на Львівщині становить 16,5%, в той час як межа жовтої зони – 20%. На 100 тис населення кількість госпіталізацій 49,1% (при крайньому показнику для «жовтої» зони – 60%).

Окрім того, зберігається позитивна динаміка рівня госпіталізацій – на Львівщині цей показник становить 16,1% (межа жовтої зони – 50%), а завантаженість ліжок з киснем – 50,3 % при межі 65%. Нещодавно мережа ліжкомісць для хворих на ковід зросла на 400 ліжок і всі вони забезпечені подачею кисню.

«Звертаємо увагу, що від наступного спалаху захворюваності, який вже розпочинається, ми більш убезпечені, ніж коли це було у березні цього року. Майже 20% населення області вакциновані, всі види вакцин є доступні і у необхідній кількості, щодня працюють центри вакцинації. Тож закликаємо берегти себе, дотримуватися карантинних норм, і вакцинуватися. Наголошую, що рішення про перехід в «червону» (чи у будь-яку іншу) зону епіднебезпеки приймає виключно Державна комісія ТЕБ і НС! На даний момент передумов, щоб стверджувати про те, що Львівщина увійшла або за декілька днів увійде, в “червону” зону, немає», – написав Андрій Годик.

Додамо, що у свою чергу міський голова Львова Андрій Садовий зауважив – «червоної» зони карантину львів’янам не уникнути.

«Ми червоної зони не уникнемо, ми вже у неї входимо. Думаю, за декілька днів питання буде стояти жорсткіше, бо є ріст захворюваності. По кількості людей, які мають позитивний ПЛР-результат, динаміка негативна, також є велике завантаження по лікарнях, – каже Садовий. – Ми відкриваємо для прийому хворих на COVID 8-му лікарню. Як правило, у важкі стани потрапляють люди, які не хворіли і не вакциновані. Тому вакцинація важлива. По вакцинації також маємо позитивну динаміку. Фактично, вже всі школи міста вийшли на вакцинацію 80% плюс».

  • 0
  • 1528
Схожі новини