Чеські лікарі у Львові прооперували 12 пацієнтів зі складними травмами мʼяких тканин тіла і голови | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Чеські лікарі у Львові прооперували 12 пацієнтів зі складними травмами мʼяких тканин тіла і голови
14 Травня, 14:34

Чеські лікарі у Львові прооперували 12 пацієнтів зі складними травмами мʼяких тканин тіла і голови

Топові реконструктивні та пластичні хірурги з Чехії протягом місії до Першого медичного об’єднання Львова провели 30 консультацій та прооперувати 12 пацієнтів зі складними травмами мʼяких тканин тіла і голови. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Це унікальні втручання із застосуванням мікрохірургічних технік та сучасних реконструктивних технологій. Дві операції були особливо складними і тривали понад 10 годин.

Додамо, що це вже третій візит провідних спеціалістів Університетської клініки чеського міста Брно. Мета цієї місії – допомогти найбільшому в західних регіонах України опіковому закладу – Центру термічної травми та пластичної хірургії Першого медичного об’єднання Львова, впровадити нові сучасні методи реконструктивних операцій.

«Ми – найбільший заклад в західних областях України, який займається опіковими травмами. Нині маємо багато пацієнтів із важкими ураженнями. Навчаємося, бо хочемо, аби ці люди змогли отримати допомогу в рідній країні», – каже Галина Саян, керівниця Центру термічної травми та пластичної хірургії Першого медобʼєднання Львова.

Додамо, що зі слів медиків, статистика щодо смертності через отримані опікові травми в Україні вкрай невтішна. Лише 20% пацієнтів з опіками понад 50% тіла виживають.

Відео