Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Четверо львів’ян перетворили старий завод на креативний простір
07 Листопада, 18:47

Четверо львів’ян перетворили старий завод на креативний простір

У Львові приміщення закинутого заводу четверо львів’ян перетворили на офіс та місце, де свої виставки можуть безкоштовно влаштовувати молоді митці, передає zaxid.net.

«Тут дуже красиво. Наш слоган — «навколо високого». Тобто ми збираємо людей навколо високого, ми розташовані біля Високого Замку. І цей елемент, який ми використовуємо, — це ракета, але він також нагадує наш Високий Замок», — каже художниця та співзасновниця простору Ярина Пазина.

Львів’яни перетворили старі труби на лавки та експозиції. Саме так зараз виглядає креативний простір А.Space на вулиці Максима Кривоноса.

«Люди банально втрачають надію того, що їх хтось буде навіть бачити. В нас переважно зараз всюди виставляють, якщо це відомий художник, відомий скульптор, який вже себе десь проявив, їх далі тримають і тягнуть дальше. Молодим митцям, художникам і скульпторам досить важко показати себе — ні платформи, нічого», — пояснює співзасновник Богдан Голіян.

Співзасновники простору — художниця Ярина, архітектори Богдан та Юрій, менеджер
Влад. У такому складі вони працюють тут вечорами — бо в день мають основну роботу.

«Бачите, зараз пів дев’ятої, а ми ще досі тут. Насправді, йде дуже багато часу, відповідно є ще робота, яка приносить кошти, і за рахунок якої ми підтримуємо цей простір. Насправді, пропозицій про проведення всяких заходів більше, ніж ми можемо організувати. Ми не очікували такого ажіотажу, дуже задоволені цим», — додає співзасновник A.Space Юрій Зейкан.

Простір існує пів року, за цей час у різних локаціях міста ідейники провели чимало концертів, влаштовували й виставки.

«Сюди приходили музиканти. Вони беруть у руки гітари, починають співати, виконувати якісь твори музичні. Художники сідають і починають замальовувати скетчі. Комусь подобається ця частинка приміщення, комусь подобається більше сидіти у дворику. Тут є атмосфера натхнення, мені так здається», — додає Ярина Пазина.

А ще четверо друзів перетворюють закинуті приміщення на новітні простори. Так зараз розробляють проект для коворкінгу замість старого народного дому в селі Красів під Львовом.

Фото: Артефакт

Схожі новини