Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Четверо рідних братів з Буковини захищають Україну у складі львівської бригади
22 Червня, 15:12

Четверо рідних братів з Буковини захищають Україну у складі львівської бригади

Десантник Ілля та три його рідні брати захищають Батьківщину в складі десантно-штурмових військ Збройних сил України. Історією Героїв поділилились у Генеральному штабі ЗСУ.

Це командир десантно-штурмового відділення на ім’я Ілля. Мужній й загартований в боях, він воює в лавах тактичної групи 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, – розповідають тут.

Улюблена зброя чоловіка – 40 мм, шестизарядний гранатомет M32, яким він нещодавно завдав суттєвих втрат противнику.

Дуже добра річ для ближнього бою. Ворог почав штурмувати наші позиції. Бронетехніка пішла, піхота, – пригадує досвідчений десантник. Дистанція була до 100 метрів. І я почав відстрілюватись з укриття. Цей “красунчик” дуже допоміг нищити ворогів, – розповідає Ілля.

Він – мобілізований доброволець з Буковини. Разом з Іллєю, в лавах Десантно-штурмових військ ЗС України служать три його рідні брати.

– Один з моїх братів отримав важке поранення в боях. Тоді, мені вдалося винести його на собі. Евакувати, – пригадує Ілля. Лікарі його стабілізували. Зараз він йде на поправку. Ще й два племінники так само, як й ми пішли до армії. І я пишаються цим, – продовжує свою розповідь герой.

Схожі новини