Чоловік зі Старосамбірщини потрапив у реанімацію з лептоспірозом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Чоловік зі Старосамбірщини потрапив у реанімацію з лептоспірозом
07 Серпня, 10:24

Чоловік зі Старосамбірщини потрапив у реанімацію з лептоспірозом

У понеділок, 5 серпня, до Львівської обласної інфекційної лікарні госпіталізували 55-річного мешканця Старосамбірського району. У нього діагностували лептоспіроз. Чоловік перебуває у реанімації у важкому стані, наразі дихає самостійно, повідомляє zaxid.net.

Наталія Лозинська, в.о. заступника директора львівського обласного лабораторного центру, повідомила, що де точно чоловік заразився лептоспірозом, невідомо. Він косив траву. Можливо, з’їв щось немите чи немитими руками. У господарстві, як каже пацієнт, бачив і мишей, і щурів.

«Чоловік захворів ще 31 липня. У нього підвищилася температура, боліла голова, м’язи, але до лікарів не звертався, думав, застуда. До Старосамбірської центральної районної лікарні він звернувся 3 серпня, а звідти чоловіка госпіталізували до Львівської обласної інфекційної лікарні, бо він був у важкому стані», – каже Наталія Лозинська.

Цього року на Львівщині зафіксували вже вісім випадків лептоспірозу, один з них – смертельний.

На початку року від цього захворювання помер 54-річний львів’янин, у якого діагностували важку форму лептоспірозу. Торік на Львівщині зафіксували 24 випадки лептоспірозу, три з них – летальні.

Нагадаємо, лептоспіроз – це гостре інфекційне захворювання людей і тварин, яке спричиняється збудником лептоспірою.

З моменту зараження до початку хвороби проходить від 6 до 20 днів. Захворювання у більшості випадків починається гостро, підвищується температура тіла до 39-40 градусів Цельсія, хворі скаржаться на сильний головний біль, слабість, біль в м’язах, особливо литкових.

Основними носіями збудника лептоспірозу у природних умовах є щурі, польові миші, землерийки.

Відео