Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чоловіка, який вбив дідуся в одному з сіл на Золочівщині, засудили на 12 років тюрми
17 Травня, 10:57

Чоловіка, який вбив дідуся в одному з сіл на Золочівщині, засудили на 12 років тюрми

36-річного жителя Чернівецької області, який вбив літнього чоловіка в селі на Золочівщині засудили на 12 років і 6 місяців тюрми з конфіскацією майна, повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Прокурори в суді довели, що у березні 2021 року вбивця приїхав до знайомої в гості в одне із сіл Золочівського району. Однак, жінки не було вдома і чоловік вернувся на вокзал. По дорозі він заїхав в одне із сусідніх сіл, де обікрав два дачних будинки.

«На цьому фігурант не зупинився і за декілька днів знову повернувся в село, де проживала його знайома. Пізньої ночі він проник через вікно в будинок самотнього 75-річного чоловіка. Пенсіонер, почув шум на кухні та прийшов з металевою кочергою перевірити, що сталось.

Обвинувачений відібрав у потерпілого кочергу та штовхнув на землю, після чого наніс численні удари коцюбою по голові та тілу потерпілого, при цьому вимагаючи у нього гроші та цінності», – йдеться в повідомленні.

Залишивши дідуся стікати кров’ю вбивця обшукав помешкання, забрав все цінне та втік. Побитого господаря на наступний ранок знайшли вже мертвим.

6565_-2
Схожі новини