Чоловіки з Стрия та Ходорова потратили в реанімацію з лептоспірозом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Чоловіки з Стрия та Ходорова потратили в реанімацію з лептоспірозом
25 Липня, 16:52

Чоловіки з Стрия та Ходорова потратили в реанімацію з лептоспірозом

До інфекційної лікарні в відділ реанімації потрапило одразу двоє чоловіків з різних районів Львівської області, а саме 48-річний мешканець Стрия та 66-річний Ходорова, в обоє діагностовано лептоспіроз. Про це повідомив zaхid.net.

Основними носіями збудника лептоспірозу у природних умовах є щурі, польові миші, землерийки, їжаки. Захворіти на цю недугу можна під час купання у заражених водоймах, при контакті із інфікованими тваринами.

Саме тому, найімовірніше, лептоспірозом чоловіки заразилися вдома. Вони живуть у селі, де у господарстві є гризуни – миші, щурі, які найчастіше є носіями цього небезпечного захворювання.

«48-річного мешканця Стрия спершу доставили до лікарні св. Пантелеймона (колишня лікарня швидкої медичної допомоги), але там швидко зрозуміли, що у нього інфекційне захворювання і скерували до нас. Чоловік потрапив до нас у важкому стані, у нього упав тиск, практично було відсутнє сечовиділення, висока температура, біль у м’язах, інтоксикація тощо. Загалом у реанімації він пробув 10 днів», – каже Андрій Орфін, заступник директора з медичної роботи інфекційної лікарні.

66-річний мешканець Ходорова також спершу лікувався вдома, до лікарів звернувся лише тоді, коли стан суттєво погіршився. Він провів у реанімації п’ять днів і 25 липня його з реанімації перевели у відділення, де він продовжить лікування.

Мешканець Стрия провів у реанімації 10 днів, а 66-річний мешканець Ходорова – п’ять. Пацієнти і досі у лікарні, але з реанімації їх вже перевели на подальше лікування у відділення. До цього чоловіки понад тиждень лікувалися вдома.

 

Відео