Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Чому болиш?..»: Віктор Винник і МЕРІ представили нове лірик-відео на відому пісню (Відео)
27 Липня, 14:49

«Чому болиш?..»: Віктор Винник і МЕРІ представили нове лірик-відео на відому пісню (Відео)

Під час літа на карантині українські артисти, як і світові, втратили можливості виступати перед своєю публікою. Але їм надалі хочеться творити. Віктор Винник і МЕРІ теж працюють, не покладаючи рук. Наприкінці березня музиканти видали п’ятий студійний альбом «Снайпери-Амури», записали карантинну версію давнього хіта «Мерідіани» та відзняли кліп на перший сингл з майбутнього альбому – пісню «Бувай ми здорова». А нещодавно отримали цікаву пропозицію.

«Мені написав київський музикант Юрій Дивисенко, який працює під неймом ReciDevist, і представив варіанти реміксу на наш трек «Чому болиш?..». Незважаючи на те, що я ніколи не планував робити танцювальну версію цієї пісні, бо вона, як на мене, надто лірична і особистісна, та коли почув запропоновані напрацювання, мені сподобалось і я погодився на співпрацю. За стилістикою ремікс нагадав мені 90-ті і музику Роберта Майлза. До речі, пісня «Чому болиш?..» написана у 1998-му», – розповідає Віктор Винник.

116046834_284348356172279_4099796778777530564_n

Щоб представити нове творіння, яке тепер має назву Віктор Винник і МЕРІ – «Чому болиш?..»/ReciDevist REMIX/, постало питання відеоряду. І оскільки відеокліп на пісню вже існує, його відзняв у 2017-му київський кліпмейкер Влад Разіховський, команда вирішила зробити лірик-відео. Це перше офіційне лірик-відео за усю історію МЕРІ.

За основу було взято кадри з оригінального кліпу, з цією роботою чудово впорався давній знайомий Віктора Винника і МЕРІ – музикант, продюсер та режисер Ярослав Баран, знаний як співак Ярек.

Тепер проникливу і чутливу пісню «Чому болиш?..» у новому звучанні зможуть почути і побачити усі прихильники української музики.

Схожі новини