Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Чому чоловік не може завершити статевий акт?»: коли слід звертатись до лікаря
12 Листопада, 14:31

«Чому чоловік не може завершити статевий акт?»: коли слід звертатись до лікаря

Здавалося б тривалий статевий акт – мрія кожного чоловіка та жінки, але часом він спричиняє для обох розчарування. Трапляється так, що чоловік узагалі не може завершити статевий акт, або завершує його із патологічною затримкою та великими труднощами. Якщо від початку статевого акту до еякуляції  проходить більше ніж 20-30 хвилин, вона вважається затриманою. Якщо ж еякуляція не наступає взагалі, це називається анеякуляцією. При цьому відбувається збереження ерекції та чутливість статевого члена.

У більшості чоловіків еякуляція наступає за 5,40  хв. після початку статевого акту. Цей час вважається нормальним, тож довготривала затримка має насторожувати. І затримана еякуляція та анеякуляція є патологіями, хоча і трапляються значно частіше, ніж передчасна еякуляція. У будь-якому випадку з такими проблемами слід звертатися до лікаря-андролога. У львівській клініці урології «Уросвіт» успішно лікують дані відхилення. Спеціальне лікування залежить від причин нездатності чоловіка завершити статевий акт. А таких причин дуже багато.

Причини незмоги завершити статевий акт:

 1. Негативний вплив ліків. Деякі ліки мають побічний ефект.
 2. Алкоголь або наркотичні речовини. Алкогольне сп’яніння є частою причиною  нездатності завершити статевий акт чоловіком.
 3. Закорковування сім’явивідних шляхів.  Зазвичай через запалення, але іноді через вроджені вади чоловіка.
 4. Множинний склероз.
 5. Травма тазу.
 6. Травма спинного мозку.
 7. Променева терапія.
 8. Операції на органах тазу.
 9. Гіпотериоз
 10. Ускладнення викликані цукровим діабетом.
 11. Вікове зниження чутливості рецепторів статевого члена.
 12. Психологічні чинники.  Саме через психологічний дискомфорт чоловік не може здійснити еякуляцію у 75% випадків.  Різноманітні хвилювання, комплекси, психологічні травми та страхи, які тиснуть на чоловіка не дають йому змогу, або ускладнюють процес сім’я виверження. Зазвичай заведено вважати, що саме жінки схильні до хвилювань у ліжку. Але чоловіки також мають психологічні проблеми. Часто це страх розчарувати партнерку, страх вагітності партнерки, дитячі психологічні травми, дискомфорт, тривога, стрес, упередження через релігійне виховання, сором’язливість, тощо.

Ускладнення при незавершеному статевому акті

Зазвичай незавершений статевий акт, не повинен викликати у чоловіка та його партнерки особливих занепокоєнь. У більшості випадків, це не є системною проблемою,  а радше поодинокими випадками. Проте якщо чоловік регулярно не може дійти до еякуляції, або еякуляція досягається завдяки вичерпним зусиллями та приносить дискомфорт, слід звернутися до лікаря. Адже не вчасне усунення проблеми може призвести до неприємних ускладнень. По-перше, незавершеність статевого акту може набути хронічного характеру, по-друге, можуть виникнути додаткові захворювання, серед яких: імпотенція, безпліддя, порушення роботи та запалення яєчок.

Слід також врахувати, що здатність чоловіка до здорового статевого акту – це дуже інтимна проблема, яка може позначитися на психологічному стані чоловіка та призвести до психологічної травми, тривоги, стресу…

Отже, якщо чоловік часто не може завершити статевий акт, слід негайно звернутися до лікаря. У клініці Уросвіт високо кваліфіковані фахівці знайдуть індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Спершу слід з’ясувати причини затримки або відсутності еякуляції. В залежності від причин, лікар-андролог призначить пацієнтові курс лікування. Якщо причини пов’язані із біологічними чинниками, і є наслідком інших захворювань, то слід спершу лікувати першопричину. У випадку локальної проблеми, можливе медикаментозне лікування. Якщо ж причина виключно психологічна, то можливо лікар порадить допомогу психолога. У будь-якому випадку спершу слід звернутися до лікаря-андролога. У жодному випадку не можна займатися самолікуванням.

Профілактика винекнення незмоги закінчити статевий акт чоловіком

Найліпшими ліками чоловічої не змоги закінчити статевий акт – є профілактика.  Саме профілактику рекомендують лікарі клініки Уросвіт. Щоб не зіткнутися з такою неприємністю, у клініці Уросвіт, рекомендують дотримуватися кількох простих порад:

Завжди вчасно звертатися до лікаря, з будь-якою проблемою. Хворобу краще вилікувати до того,  як вона спровокує інші захворювання.

Не зловживати із практикою відтягнутого сім’я виверження з метою продовжити час статевого акту.

Відмовитися від алкоголю та наркотичних речовин.

Не приймати ліки без рецепта виписаного лікарем.

Використовувати бар’єрні контрацептиви та дотримуватися гігієни сексу.

Спілкуватися та ділитися із партнеркою щодо можливих побоювань, переживань та хвилювань.

Час від часу давати організму психологічний відпочинок.

 

Адреса клініки «UROSVIT»:

м. Львів, вул. Огієнка, 3 (вхід з двору, 1-й поверх)

Тел: (032) 226 30 80, (032) 226 31 80

(098)700 30 80, (099)505 30 80, (073)020 30 80

Е-mail: uro.lviv@gmail.com

www.urosvit.com

 

 

 

Схожі новини