Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чому на Старосамбірщині, Турківщині і Сколівщині менше хворіють на COVID-19: пояснення епідеміологині
30 Вересня, 21:18

Чому на Старосамбірщині, Турківщині і Сколівщині менше хворіють на COVID-19: пояснення епідеміологині

За минулу добу на коронавірус захворіли 265 мешканців Львівщини. За увесь період пандемії Сovid-19 у Львові та області підтвердили у 20 350 осіб. Лідерами вже тривалий час є жителі Пустомитівського (1682), Яворівського (1149) та Жовківського районів (983). Натомість, найменше люди хворіють в гірських районах області. Наприклад, у Сколівському районі Сovid-19 виявили лише у 133 особи, у Турківському та Старосамбірському районах по 108 випадки, пише “Твоє місто”.

«У гірських районах немає великих організованих підприємств, заводів, фірм, де б було велике скупчення людей. Відповідно, там люди менше між собою контактують, а тому, навіть якщо хтось і захворів, то ланцюжок зараження є невеликий. Ще однією причиною може бути легкий перебіг хвороби, через що люди мало звертаються до медичних закладів», – пояснила експертка з епідеміології Департаменту охорони здоров’я ЛОДА  Оксана Пушкарьова.

За словами епідеміологині, якогось спеціального аналізу ситуації, де більше чи менше виявлених коронавірусних хворих, департамент охорони здоров’я ЛОДА не здійснював, бо не було потреби.

«Тестування на виявлення Covid-19 роблять або сімейні лікарі, або лабораторії у Львові. У гірських районах таких звернень менше, тож менше їх і виконують», – каже Оксана Пушкарьова.

Схожі новини