Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чому нам погано під час грипу
06 Листопада, 19:30

Чому нам погано під час грипу

Основні симптоми грипу та як з ним боротися

Головні симптоми грипу: гарячка, головний біль, біль у м’язах, у горлі, кашель та нежить. Це захисні реакції організму на вірус, вони  допомагають з ним боротися. Саме вони й свідчать про активну роботу нашого імунітету.

Спершу виникає набряк та біль у горлі. Білки вірусу грипу розростаються навколо легень та горла, що викликає набряки та біль у лімфатичних вузлах. А ось позбавитись цього симптому можна тільки тоді, коли організм повністю одужає.

А потім виникає кашель, через збільшення кількості слизу в легенях. Він виникає як рефлекс, щоб очистити дихальні шляхи. Боротьба з вірусом в легенях, призводить до появи симптомів схожих до розвитку бронхіту. Це може погіршити стан у разі наявності попереднього захворювання легень та утруднити дихання.

Далі – головний біль та гарячка.  Щоб належно боротися з вірусом, імунні клітини потрапляють в кровотік. Цей процес може впливати наголовний мозок, що регулює температуру тіла. Внаслідок чого виникають гарячка та головний біль.

Якщо ви відчуваєте ці симптоми, перше, що треба зробити — звернутися до лікаря та не бігти в аптеку за антибіотиками. Про це пише на своїй сторінці в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Лікар може призначити препарати для усунення симптомів. Такі як парацетамол чи ібупрофен для зниження високої температури, засоби від нежитю чи болю в горлі.

У нашої імунної системи є достатньо ресурсів для боротьби з хворобою. Головне — не заважати.

Схожі новини