Чотирьох українських полонених звільнили бойовики “ЛДНР” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Чотирьох українських полонених звільнили бойовики “ЛДНР”
28 Червня, 16:48
logo-black

Чотирьох українських полонених звільнили бойовики “ЛДНР”

Четверо полонених українців, які перебували у окремих районах Донецької та Луганської областей, звільнили. Зараз вони перебувають у Мінську. Сьогодні прибудуть у Київ. Брифінг, щодо звільнення полонених транслював канал  “112 Україна“.

Про звільнення українців говорив голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук з ватажками “ЛДНР” Денисом Пушиліним і Леонідом Пасічником у Мінську.

Імена звільнених – Яків Веремійчик, Едуард Міхеєв, Максим Горянов, Дмитро Великий. Вони поки відмовилися від розгорнутих коментарів журналістам. Розповіли, що стан їхнього здоров’я задовільний. Їх чекають в аеропорту Києва родичі. На запитання в яких умовах вони перебували відповідати відмовились. Кажуть, без коментарів.

 

“Емоції, звичайно, переповнюють. А чому без коментарів? Ну, ви зрозумійте, ми з яких місць сюди прибули, і якщо тепер почати говорити, це буде кострубато і некрасиво. А взагалі, якщо сказати за всіх, ми, звичайно, дуже вдячні всім, хто займався цим питанням, питанням щодо звільнення нас, і займається далі з питання звільнення наших побратимів там, на тій стороні. І взагалі питаннями миру в Україні”, – розповів звільнений Едуард Міхєєв.

Дізнався про своє повернення до України Едуард чотири дні тому.

“За себе можу сказати, що це не перша спроба(звільнення -ред. LMN). Інші, видно, були невдалі. А цього разу – бачите, ну, слава Богу і всім тим, хто за нас молився, хто нас підтримував і хто нас чекає”, – додав звільнений Міхєєв.

Віктор Медведчук також зазначив, що питанням звільнення полонених він займається як громадянин України, а не представник української сторони.

 

Фото: скріншот з прямої трансляції “ZIK”.

  • 0
  • 490
Відео