Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чотири виші Львівщини увійшли до десятки найкращих освітніх закладів Укрвїни
02 Серпня, 18:37

Чотири виші Львівщини увійшли до десятки найкращих освітніх закладів Укрвїни

До Консолідованого рейтингу ВНЗ-2022 в десятці кращих, а саме на третьому та п’ятому місці, опинились львівські виші, зокрема, Львівський національний університет ім. Ів. Франка та Національний університет «Львівська Політехніка». Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Найкращим закладом освіти Західного регіону став ЛНУ ім. Ів. Франка.

«Рейтинг охоплює результати 250 закладів вищої освіти, а також містить 10 тематичних підрейтингів: «Найкращі класичні університети України», «Найкращі технічні виші», «Найкращі аграрні виші»,«Найкращі педагогічні виші»,  «Найкращі медичні виші», «Найкращі мистецькі виші», «Найкращі приватні виші», а також «Найкращі київські виші», «Найкращі виші регіонів України» і «Найкращі виші областей», — йдеться у повідомленні.

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Франка визнали найкращим педагогічним закладом країни, а Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицькогонайкращим медичним закладом.

Вже шостий рік поспіль лідером вищої освіти є Київський національний університет ім. Шевченка. Цей університет також є лідером у підрейтингу класичних університетів країни.

Як зазаначили у прес-службі, консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця закладів освіти за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт».

Схожі новини