Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Чудо трапилося у її день народження»: мешканка Зимної Води після місячної коми відкрила очі
25 Листопада, 17:58
logo-black

«Чудо трапилося у її день народження»: мешканка Зимної Води після місячної коми відкрила очі

З 23 жовтня Зоряна Семенюк-Святківська зі Зимної Води перебувала у комі. Її виходжували лікарі клініки в Анталії. У жінки стався крововилив в мозок на відпочинку у Туреччині. Вчора, 24 листопада, пацієнтка прийшла до свідомості.

«Чудо трапилося у її 41-ий день народження. Чоловік зранку зайшов у реанімацію і заспівав «З днем народження» англійською. Зоряна відкрила очі. Лікарі кажуть, що вона чує і бачить. Правда, вчора не розмовляла, бо ще була на ШВЛ. Сьогодні їй одягнули кисневу маску, то вона вже видавала певні звуки. Руками та ногами рухає, ще не встає з ліжка. Чоловік запитав, чи впізнала його, то вона ствердно помахала головою. Просив підняти руку – підняла. Зараз її перевели зі посиленої реанімації у полегшену. Якщо побачать позитивні зміни, то Зоряну переведуть у палату. Медики хочуть, аби з нею поряд завжди був чоловік. Вона на нього найкраще реагує. Лікарів не сприймає. Думаємо, що вона не розуміє їх мови», – розповідає LMN сестра Зоряни Світлана Павук.

125209302_1287306604968067_560999922283636148_o

Жінка зазначає, що у момент, коли сестра прийшла до тями, за її одужання молилися в Івано-Франківську до Чудотворної ікони Ласкавої Матері Божої Станіславської.

Удома на повернення мами чекають два сини-школярі. Аби зібрати необхідні кошти для її лікування, вони в’яжуть браслетки.

У родини не вистачає грошей для продовження лікування Зоряни у турецькій лікарні. Перед клінікою уже виник борг – 12 тис євро. Тому рідні просять усіх небайдужих про фінансову допомогу.

ПриватБанк 5457 0822 2012 8511 на

Семенюк Віталій Юрійович (син)

Призначення платежу : лікування Зоряні Семенюк

Фото: Фейсбук

 

Схожі новини