Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Чуєте, як гудуть бензопили?»: мешканка села на Старосамбірщині повідомила про незаконну рубку
22 Жовтня, 15:52
logo-black

«Чуєте, як гудуть бензопили?»: мешканка села на Старосамбірщині повідомила про незаконну рубку

Катерина Дмитренко

Сьогодні, 22 жовтня, до LMN зателефонувала жителька села Тур’є Старосамбірського району. Каже, неподалік її помешкання, за річкою, навпроти магазину «Збир», вирізають дерева. Надіслала фото саморобного транспортного засобу (диги), яким возять деревину. Він без номерних знаків.

«Ви чуєте, як гудуть бензопили? – каже у слухавку жінка, представляється Галиною. – Тут десь чоловік 4-5 працює, зрізують сучки з ялиць. То вже сил нема на то дивитися, кожен день те саме. Полишають після себе купи сміття і навіть прибирати не хочуть. Потім лісник ходить по хатах, просить хлопів за горілку йти той ліс чистити. Куди возять ліс? Та на свої пилорами – куди ж».

Територія, про яку каже жінка, ввірена «Галсільлісу». Як відомо, у 2017-му депутати сільради заборонили вирубку у всьому Тур’є. LMN зателефонувала до сільського голови Володимира Мисіва. Той пішов до лісу, аби з’ясувати ситуацію. Дає слухавку ліснику Тарасу.

«Торік депутати дозволили провести одну рубку, – каже чоловік. – Вона закінчена, ми все зробили згідно з документами. Але дерева досі лежать на верхньому складі – люди не дають вивезти. Звозимо їх потрохи нижче до дороги. Але нині там нема ніякого трактора».

Галина попросила LMN зателефонувати у поліцію. Каже, її та інших місцевих жителів, які виступають проти незаконних рубок, залякують. Нагадаємо, два роки тому у цьому селі крадій лісу погрожував місцевому депутатові сільради. LMN звернулася до правоохоронців. Про розвиток подій повідомимо згодом.

Схожі новини