Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чверть працездатних українських біженців знайшли роботу в Польщі
08 Травня, 13:03

Чверть працездатних українських біженців знайшли роботу в Польщі

Із 400 тисяч українських біженців працездатного віку, зареєстрованих у Польщі, 100 тисяч змогли знайти для себе роботу.  Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ та адміністрації Польщі, уповноважений уряду у справах біженців з України Павел Шефернакер, пише Суспільне.

За словами посадовця, необхідно розробити системне рішення, над яким уряд вже працює разом зі своїми партнерами, щоб люди, які втекли з України до Польщі, могли адаптуватися і стати самостійними у новій країні. При цьому він додав, що дуже велика частина українських біженців вже стає незалежною.

“Наприклад, у Польщі легально працює понад 100 тисяч людей з тих, які приїхали до Польщі, а в базі даних PESEL є понад 400 тисяч осіб працездатного віку, тобто кожен четвертий біженець працездатного віку почав працювати. Це явище світового значення, коли йдеться про біженців. Такого не було ніде”, — наголосив Шефернакер.

Він зазначив, що українці намагаються самостійно орендувати житло. Водночас Шефернакер запевнив, що у державних компаній, уряду та місцевого самоврядування все ще наявний резерв на кілька десятків тисяч місць, де можна розмістити українських біженців.

Схожі новини