Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чи буде продовження карантину вихідного дня: позиція  МОЗ
01 Грудня, 10:14

Чи буде продовження карантину вихідного дня: позиція МОЗ

Міністерство охорони здоров’я не рекомендуватиме продовжувати терміни карантину вихідного дня в Україні, який діяв у листопаді. Про це він заявив в ефірі телеканалу “Україна 24“.

“Остаточні результати ми побачимо наступного тижня, як спрацювали всі без винятку карантини вихідного дня впродовж трьох пар вихідних, які були. Але хочу однозначно сказати, що ми пам’ятаємо, як пройшли перші вихідні, коли, м’яко кажучи, не дотримувалися карантину вихідного дня. Але все-таки бачимо тенденцію до зменшення динаміки зростання… Ми не досягли того ефекту, на який розраховували спочатку, українці не дотримувалися карантину в повному обсязі, як ми прописували”.

На запитання про можливість продовження карантину вихідного дня, міністр відповів “Не думаю, що ми будемо робити таку пропозицію”. “Інтерфакс-Україна” з посиланням на джерела зазначає, що наразі розглядається чотири варіанти зі встановлення суворіших карантинних обмежень.  Серед них і введення локдауну з 24 грудня до 15 січня 2021 року, але остаточне рішення ще не ухвалено. Питання роботи транспорту під час локдауну також ще обговорюється.

  • 0
  • 542
Схожі новини