Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чи може місто відмовитись від карантину вихідного дня: пояснення уряду
13 Листопада, 14:44

Чи може місто відмовитись від карантину вихідного дня: пояснення уряду

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на селекторній нараді з керівниками областей наголосив, що рішення уряду зокрема про нинішнє посилення карантину підлягають виконанню всіма суб’єктами господарювання на території України.

Шмигаль зазначив, що за рішенням уряду протягом вихідних заклади, визначені в переліку, підлягають закриттю або не повинні приймати відвідувачів. Йдеться про торгово-розважальні комплекси, фітнес-центри, заклади громадського харчування, тощо. А також Шмигаль наголосив, що міські голови не мають повноважень робити винятки для об’єктів, що внесені до переліку постанови.

“У міських голів немає повноважень дозволяти або забороняти дію рішень уряду на території окремо взятої територіальної одиниці. Рішення уряду діють безумовно і підлягають виконанню всіма суб’єктами господарювання, які розташовуються на території України. Карантин вихідного дня стосується винятково визначеного переліку суб’єктів господарювання, які є на території України. Якщо це, наприклад, ТРЦ, то він має бути закритий протягом вихідних”.

Нагадаємо, раніше міська влада Львова заявляла, що у місті не діятиме карантин вихідного дня, а підприємцям, яких штрафуватимуть, надаватимуть юридичну підтримку.

Фото: Українська правда.

Схожі новини