Чи можуть школярі Львова повернутись на гурткові заняття: рішення мерії | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Чи можуть школярі Львова повернутись на гурткові заняття: рішення мерії
11 Лютого, 14:36

Чи можуть школярі Львова повернутись на гурткові заняття: рішення мерії

Міська рада дозволила з понеділка, 14 лютого, організовувати роботу гуртків та секцій у школах Львова в очному форматі. Про це йдеться в наказі управління освіти Львівської міської ради, що є в розпорядженні «Львівської мануфактури новин». Повернутись до проведення живих занять можуть не лише керівники гуртків при школах, а й зі сторонніх організацій. 

У наказі також йдеться про повернення до очного навчання учнів 5-11 класів. Директори шкіл мають забезпечити навчання наживо. Однак якщо ситуація з коронавірусом у закладі буде складною, керівники навчальних установ можуть самостійно приймати рішення про впровадження дистанційного формату.

«З 14 лютого рішення щодо форми навчання і початкової, і старшої школи будуть приймати керівники навчальних закладів. Якщо серед учнів якоїсь школи спостерігається великий рівень захворюваності, директори будуть обирати дистанційну форму навчання. Якщо ж ситуація буде сприятливою, учні будуть навчатись наживо. Таке ж рішення ми прийняли щодо роботи мистецьких шкіл, секцій, гуртків – форму діяльності будуть обирати керівники відповідних установ», – розповів на брифінгу Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

 

У мерії зазначають, що рівень госпіталізацій за останній тиждень трохи знизився – до 29%, і дещо знизилась заповненість дитячих лікарень «Охматдиту» та лікарні на Орлика – 28 і 40% відповідно. Однак кількість нових випадків залишається високою.  

Фото: Pexels

Відео