Чи підвищать тариф на перевезення у Львові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Чи підвищать тариф на перевезення у Львові
22 Листопада, 15:23

Чи підвищать тариф на перевезення у Львові

У Львові вже декілька днів тривають суперечки стосовно підвищення тарифу на проїзд в громадському транспорті

Голова Громадської ради при управлінні транспорту ЛМР Мирослав Голяк повідомив, що  члени ради дуже повільно реагують на проблеми транспорту, адже зайняті основною роботою.

Неможливо приймати дискусійні рішення і через постійні прогули членів ГР.  Бо формально кворум є, але рішення не буде виглядати легітимним в очах громади.

 

“На цей час з 13 членів ГР участь в засіданнях в основному беруть 5-6 осіб: Ірина Ревунова, Віталій Пітула, Іван Велійка, Юрій Кривенко та Мирослав Голяк. До останнього часу активну участь брав Святослав Товстига, але він нас ігнорує з часу зміщення з посади голови ГР. Решта прогульники”, – зазначив Мирослав Голяк.

Стосовно підвищення тарифу, то в Громадській раді немає якоїсь єдиної позиції з цього питання. Саме тому члени ради і не були ініціаторами Громадських слухань з питань підвищення тарифу.

Він також додав, що особисто вважає  підвищення тарифу можливим лише для маршрутів з великими автобусами. Але така пропозиція буде незаконною.

Додамо, 26 листопада  відбудеться громадське слухання щодо недопущення підняття ціни на проїзд у громадському транспорті Львова без суттєвого покращення якості обслуговування та графіку маршрутів. Ініціатором слухань виступили депутати ЛМР від УКРОПу.

Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1).

Реєстрація учасників: 17:30−18:30. Початок заходу о 18:30.

 

Відео