«Чи потрібно призовну армію в Україні замінити на професійну?»: львівський школяр виступить в Будапешті | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Чи потрібно призовну армію в Україні замінити на професійну?»: львівський школяр виступить в Будапешті
23 Травня, 09:19

«Чи потрібно призовну армію в Україні замінити на професійну?»: львівський школяр виступить в Будапешті

Учень львівської школи №28 Андріян Стогній пройшов у фінал молодіжних дебатів, що відбудуться в жовтні в Будапешті. Там він і киянка Марина Дмитрик представлятимуть Україну у змаганні учасників з 12-ти країн, повідомляє прес-служба МОН.

Під час національного відбору четверо українських школярів виступили німецькою мовою на тему: «Чи потрібно призовну армію в Україні замінити на професійну?». Під час оцінки виступів журі брало до уваги уміння доповнювати думки інших учасників, розуміти та аналізувати їх позицію.

Проект Міжнародні молодіжні дебати підтримує дебати як засіб демократичного вирішення суперечностей, а також сприяє розвитку багатомовності в Європі. В Україні конкурс проводять з 2006 року. У цьогорічних змаганнях візьмуть участь три тисячі школярів з 12-ти країн світу.

Ініціаторами проекту є Goethe-Institut, фонд «Пам’ять, відповідальність та майбутнє», Благодійний фонд Герті та Центральне відомство з питань середньої освіти за кордоном.

Фото: МОН

Відео