Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чи скасують результати виборів до Львівської міської ради: рішення суду
10 Листопада, 09:11

Чи скасують результати виборів до Львівської міської ради: рішення суду

Львівський окружний адміністративний суд розглянув позов кандидат від партії «Наш край» щодо скасування результатів виборів депутатів Львівської міськради. Ввечері у понеділок, 9 листопада, суд повністю відмовив у задоволенні позову.

Про рішення суду на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор мережі «Опора» Тарас Радь. Він також зазначив, що позивач планує подати апеляцію на рішення суду.

Нагадаємо, що з позовом до суду проти Львівської міської ТВК звернувся кандидат від партії «Наш край» Євген Лозинський. У суді оскаржували протоколи про підрахунок голосів із близько 20 виборчих дільниць у Франківському районі. Дані у копіях протоколів, які є в розпорядженні Євгена Лозинського, начебто відрізняються від тих, на основі яких були встановленні підсумки голосування. Оскарження результатів виборів підтримувала й низка інших партій, які не подали 5% бар’єр, хоча вони публічно у справі не фігурують.

Зауважимо, що Львівську міську раду восьмого скликання сформує п’ять партій, при цьому найбільше місць отримала «Європейська солідарність» (26) і «Самопоміч» (17). Решту мандатів розділять між собою «Свобода», «Голос» та «Варта».

Схожі новини