Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чи вистачає укриттів для всіх: у Львівській ОВА назвали кількість сховищ в області
05 Серпня, 15:59

Чи вистачає укриттів для всіх: у Львівській ОВА назвали кількість сховищ в області

На Львівщині є 937 захисних споруди. Зокрема, в області існують 260 сховищ, 677 протирадіаційних укриттів. Вони призначені для тих, яким за певних обставин неможливо евакуювати —робітнича зміна, яка продовжує свою діяльність та персонал і хворі стаціонарних лікувальних закладів, повідомила пресслужба ЛОВА.

Для укриття населення використовуються найпростіші укриття та споруди подвійного призначення, яких в області на обліку органів місцевого самоврядування перебувають  майже 170 тисяч штук. Відповідно до проведених розрахунків цієї кількості споруд достатньо для укриття 100% населення області. По Львову місткість найпростіших укриттів складає близько 197% від населення міста, – зазначають у Львівській ОВА.

Найпростішими укриттями є підвали будинків, підземні паркінги, метро, переходи під мостами. У разі виникнення загрози, дослухайтесь до інструкцій, які лунають зі сирен або надходять на офіційному телеграм-каналі Оповіщення ЦЗ.

У територіальних громадах інформацію про наявність та адреси укриттів розміщують на власних інформаційних ресурсах, інформаційних дошках, у під’їздах тощо. На місцевості шлях до укриття має бути позначений відповідними покажчиками. Якщо у громаді така інформація відсутня, радять звертатися до органів місцевої влади для виправлення цих недоліків.

Схожі новини