Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чи зможуть пенсіонери продати смартфони від держави: пояснення Мінцифри
17 Лютого, 12:12

Чи зможуть пенсіонери продати смартфони від держави: пояснення Мінцифри

Міністерство цифрової трансформації розповіло, як планує мінімізувати передачу смартфонів, які отримають українці від 60 років у межах програми «єПідтримка». Одним з таких вирішень є прив’язка смартфонів до конкретних абонентів. Це не дасть змогу продати телефон або передати його комусь іншому. Про це повідомив заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб в інтерв’ю dev.ua.

«Хтось захоче ж передавати ці смартфони. Але ми з мобільними операторами знайшли інший спосіб. І точно забезпечимо те, щоб бабуся чи дідусь не змогли передати свій смартфон комусь іншому», — розповів заступник.

За його словами, розглядають варіант прив’язати сім-карту до IMEI телефону, яка буде зареєстрована на паспорт. Це має мінімізувати шахрайство.

«Мобільні оператори пропонують нам встановлення спеціального додатка, який дозволить контролювати незмінність користування пристроєм. Це один із підходів», — пояснив Вискуб.

Нагадаємо, 8 лютого на конференції Diia Summit президент Зеленський  анонсував нову програму для літніх українців. Вакциновані громадяни, старші за 60 років, зможуть отримати безкоштовний смартфон і пільговий тариф для користування ним. Програма запрацює з весни 2022 року.

 

 

 

Схожі новини