Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Чим керується влада, приймаючи несправедливі рішення?»: львівські підприємці пікетували Ратушу та перекривали дороги
12 Травня, 15:33
logo-black

«Чим керується влада, приймаючи несправедливі рішення?»: львівські підприємці пікетували Ратушу та перекривали дороги

Сьогодні під стінами львівської ратуші знову зібралися підприємці та ФОПи. Людей обурив той факт, що міська влада заборонила їм розпочати роботу із 11 травня, як обіцяла раніше, спираючись на дію карантину. Люди пообіцяли не розходитись, поки не почують справедливого рішення міської комісії ТЕБ та НС.

«Рішення вважаємо невиваженим. Адже воно не задовольняє більшу частину підприємців Львова. Ми наповнюємо міський бюджет більше ніж на 30 % своїми податками, влада фактично живе за них. Тому маємо певні нерозуміння – чим керувалась та сама влада, приймаючи таке несправедливе рішення. Як так можна нехтувати правами і потребами підприємців. Ми вимагаємо негайно зібрати позачергове засідання ТЕБ та НС і вирішити цю проблему. Яка різниця – чи працює аптека, чи продуктовий магазин, чи крамничка з одягом і взуттям, чи будівельними матеріалами? Гарантуємо, що будемо дотримуватись всіх необхідних засобів захисту», – каже депутат Львівської міськради від Української Галицької партії, підприємець Мирослав Данилків.

На протест під стіни міської ради прийшло більше сотні людей. Всі мали індивідуальні засоби захисту та дотримувались дистанції. Вимагали, аби до них вийшов мер Львова Андрій Садовий та пояснив, чому прийняте таке рішення. Натомість пояснювати це підприємцям прийшов заступник міського голови Андрій Москаленко.

«Впродовж останнього тижня відбувся суттєвий ріст захворюваності. Одного дня Львів навіть був лідером в Україні за кількістю підтверджених випадків коронавірусу. Сьогодні відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС. Були прийняті рішення щодо пом’якшень карантинних заходів для перукарень, салонів краси та стоматологічних кабінетів. Щодо відновлення роботи магазинів, які займаються торгівлею одягом, білизною та взуттям, то, за рекомендацією імунологів та інфекціоністів, такого рішення сьогодні не приймалось. Ми керуємося вимогами уряду та адаптуємося до тих реалій, які є безпосередньо у нашому місті», — сказав Москаленко.

96731267_1682795808556176_3428946153612247040_n
7777

Протестувальники передали заступнику мера свої вимоги – закликали владу терміново ініціювати рішення мерії про скасування заборони діяльності мікропідприємств у Львові, а також розблокувати у місті роботу транспорту. Все за умови дотримання карантинних вимог.

Коли люди вже почали розходитись, стало відомо, що міська влада відхилила всі їхні вимоги. Це спонукало підприємців заново організуватись. Протестувальники вирішили ненадовго перекрити частину доріг на вул. Б. Хмельницького, недалеко ринку «Добробут», вул. Городоцькій та Шпитальній біля ТЦ “Магнус”. Після цього знову повернулися під Ратушу, аби таки дочекатись рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС щодо їхньої роботи.

ФОТО: ЛМР та скрін із відео “Варта 1”

Схожі новини