Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чиновник Верховної Ради через суд хоче отримати 100 тисяч  гривень від журналістки
31 Травня, 21:10

Чиновник Верховної Ради через суд хоче отримати 100 тисяч гривень від журналістки

Керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Юрій Сорочик подав до суду на львівську журналістку Вікторію Балицьку  і домагається 100 тисяч гривень морального відшкодування за оприлюднену інформацію про те, що він побив патрульного.

«Сьогодні відбулося перше засідання. Державний діяч вимагає спростування інформації про його конфлікт із патрульними поліцейськими, який відбувався 26 січня цього року на кільцевій дорозі Львова, та 100 тисяч моральної компенсації. Антикорупціонер у позові стверджує, що оприлюдення інформації про його конфлікт та нанесення удару в лице одному із патрульних спричинило йому великі моральні страждання. При цьому чиновник не заперечує, що витягнув службове посвідчення і показував його поліцейським, хоча не перебував за кермом автомобіля. Одним словом, публічна особа виявилася не готовою до публічності», — написала на своїй сторінці журналістка Вікторія Балицька.

 

Інтереси Вікторії Балицької у Галицькому районному суді Львова представляє адвокат Юрій Ничка. Суддя по справі – Ірина Волоско.

Наступне засідання призначене на 1 липня.

Нагадуємо, 27 січня 2019 року Вікторія Балицька оприлюднила інформацію про те, що 26 січня 2019 року на кільцевій дорозі Львова, між Рудном і Рясне-Руською, патрульні зупинили автомобіль BMW X5, через те, що їхав без увімкнених фар ближнього світла. За кермом була жінка. Пасажир авто почав агресивно поводитися та, за словами Вікторії Балицької, вдарив патрульного.

Згодом на адресу Львівського порталу надійшов лист від адвоката Юрія Сорочика, в якому зазначалося, що чиновник не бив патрульного поліцейського під Львовом і подав до суду на автора поширеної інформації.

«Пасажир почав агресивно себе вести, ображати патрульних, а згодом вдарив одного із низ кулаком в лице. З’ясувалося, що агресивний пасажир Юрій Сорочик є керівником секретаріату Комітету Верховноі Ради України з питань запобігання і протидії корупції. Держслужбовця затримали і завезли у Шевченківський відділ поліці», – писала тоді журналістка, яка членом поліцейської комісії при управлінні патрульної поліції Львівської області.

За її словами, патрульний із підозрою на черепно-мозкову травму звернувся до лікарів. Держслужбовець також звернувся до травмпункту із забоями.

Імовірно, за кермом перебувала одна з двох доньок Юрія Сорочика: 31-річна Вікторія, яка є заступницею керівника Державної міграційної служби у Львівській області, або 19-річна Ангеліна, яка керує ГО «Нескорені долею».

Згодом на адресу Львівського порталу надійшов лист від адвоката Юрія Сорочика, в якому зазначалося, що чиновник не бив патрульного поліцейського під Львовом і подав до суду на автора поширеної інформації.

 

 

 

Схожі новини