Чиновника із Львіської ОДА взяли на хабарі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Чиновника із Львіської ОДА взяли на хабарі
24 Лютого, 09:09

Чиновника із Львіської ОДА взяли на хабарі

Львівська обласна прокуратура разом з працівниками Національної поліції затримали на хабарі одного з працівників Управління капітального будівництва ЛОДА. Чиновник вимагав та одержав від одного з представників будівельної організації неправомірну вигоду за раніше укладений договір, – повідомив у себе на сторінці у соцмережі очільник Львівської ОДА Максим Козицький.

Правоохоронці наразі не розкривають всіх деталей затримання та не називають імені затриманого. Однак, як стало відомо, з інших джерел, мова йде про очільника управління капітального будівництва ЛОДА Павла Тереха.

Правоохоронці провели слідчі дії в приміщенні управління.

«За попередніми даними, він вимагав та одержав від одного з представників будівельної організації неправомірну вигоду за раніше укладений договір. В діях працівника ЛОДА вбачаються правопорушення, передбачені ч.3 ст.368 КК України, – зазначив Максим Козицький. – Хочу наголосити, що розслідування має бути об’єктивним та неупередженим. Для нас немає недоторканних. Будемо надавати всіляку підтримку правоохоронним органам щодо фактів розкрадання державного бюджету та неправомірного використання службового становища».

Відео