Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чиновника із Львіської ОДА взяли на хабарі
24 Лютого, 09:09

Чиновника із Львіської ОДА взяли на хабарі

Львівська обласна прокуратура разом з працівниками Національної поліції затримали на хабарі одного з працівників Управління капітального будівництва ЛОДА. Чиновник вимагав та одержав від одного з представників будівельної організації неправомірну вигоду за раніше укладений договір, – повідомив у себе на сторінці у соцмережі очільник Львівської ОДА Максим Козицький.

Правоохоронці наразі не розкривають всіх деталей затримання та не називають імені затриманого. Однак, як стало відомо, з інших джерел, мова йде про очільника управління капітального будівництва ЛОДА Павла Тереха.

Правоохоронці провели слідчі дії в приміщенні управління.

«За попередніми даними, він вимагав та одержав від одного з представників будівельної організації неправомірну вигоду за раніше укладений договір. В діях працівника ЛОДА вбачаються правопорушення, передбачені ч.3 ст.368 КК України, – зазначив Максим Козицький. – Хочу наголосити, що розслідування має бути об’єктивним та неупередженим. Для нас немає недоторканних. Будемо надавати всіляку підтримку правоохоронним органам щодо фактів розкрадання державного бюджету та неправомірного використання службового становища».

Схожі новини