Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чиновницю ЛМР підозрюють у завданні збитків місту на майже 1,2 мільйона гривень
06 Травня, 20:00

Чиновницю ЛМР підозрюють у завданні збитків місту на майже 1,2 мільйона гривень

Керівниці управління комунальної власності Львівської міської ради Інні Свистун оголосили підозру в службовій недбалості. Внаслідок дій чиновниці бюджет міста недоотримав майже 1,2 млн грн.

“Жінка вибірково уклала з фізичними особами та окремими громадськими організаціями 16 договорів про оренду майна за заниженою ставкою – 2% від вартості приміщень, а не 6%, як того вимагає методика розрахунку орендної плати за користування майном міста”, – каже прокурорка Львівщини Ірина Діденко.

За словами прокурорки, такі договори Свистун уклала із громадськими організаціями: “Самопоміч”, “Львівська обласна республіканська християнська партія”, “Інститут політичних технологій” тощо.

Також слідство перевіряє факт заниження вартості об’єктів нерухомості, що спричинило зменшення вартості оренди.

До прикладу, орендна плата приміщення 110,2 кв.м. на вул. Вірменській, 25 складає близько 9 тис. грн на місяць, на пл. Ринок, 8 площею 104 кв. м. – 2 тис. грн. При цьому орієнтовна ринкова вартість оренди майна в центральній частині міста в десятки разів більша.

Натомість сама Інна Свистун усі обвинувачення відкидає.

“Ми укладаємо договори на підставі ухвали сесії, яка встановлює ставку оренди і експертної оцінки. Для ГО, які мають площу до 70 м, застосовуємо 2%, понад 70 м – 6%. Місто допомагає простим мешканцям  даючи нижчу ставку за меншу площу. В такий спосіб ми укладаємо договори з 2007 року. Не тільки у Львові, так у всій Україні. Так передбачає постанова КМУ. Прокуратура вважає, що люди повинні платити більше. Але мені здається, що просто шукає зачіпки, за що би то… Сумно, що це на чиєсь замовлення”, – говорить Інна Свистун.

Фото зі сторінки у Facebook Інни Свистун.

  • 0
  • 455
Схожі новини