Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
COVID-19: де на Львівщині виявили нових хворих
06 Травня, 12:20
logo-black

COVID-19: де на Львівщині виявили нових хворих

За минулу добу на Львівщині зафіксували 39 нових випадків захворювання на коронавірус. Це найбільша кількість за весь час карантину. У Львівській ОДА розповіли, де саме виявили нових інфікованих. 

Найбільше випадків підтвердили у мешканців Львова – 24. Тут станом на сьогодні 356 інфікувань. Ще 4 випадки підтвердили у мешканців Жовківщини. Нових хворих виявили у райцентрі та селах Куликів, Магерів та Соколине.  

Про таку ж кількість нових заражених інформують і на Стрийщині: один у райцентрі, два у селі Дуліби та один у Добрянах. 

На Пустомитівщині цієї доби підтвердили 3 нових інфікування: у Пасіках Зубрицьких, Шоломиї та Давидові. Тепер тут 66 хворих. По одному новому випадку підтвердили на у смт Івано-Франкове на Яворівщині та у селі Княжий Міст на Мостищині. На Сколівщині нове інфікування підтвердили у селі Підгородці, а на Радехівщині у селі Андріївка. 

За попередню добу з підозрою на коронавірус госпіталізовано 26 осіб. Скеровано на самоізоляцію 185 осіб. 

У стаціонарах станом на сьогодні лікуються 218 хворих: 130 у Львівській обласній інфекційній лікарні, 32 в Центрі легеневого здоров’я, 26 у 8 міській клінічній лікарні, 29 у госпіталі ветеранів війни та репресованих, 1 у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні.

Додамо, що відповідно до офіційної статистики Львівського обласного лабораторного  центру і досі не зафіксовано жодного випадку інфікування на Бродівщині, Жидачівщині, Золочівщині,  Самбірщині та Турківщині. 

Схожі новини