COVID-19: понад 5 тисяч інфікованих в Україні, пом’якшення карантину та нові випадки на Львівщині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
COVID-19: понад 5 тисяч інфікованих в Україні, пом’якшення карантину та нові випадки на Львівщині
18 Квітня, 10:11
logo-black

COVID-19: понад 5 тисяч інфікованих в Україні, пом’якшення карантину та нові випадки на Львівщині

В Україні за останню добу зафіксовано 444 нові випадки коронавірусної хвороби. Відтак, станом на ранок 18 квітня зафіксовано 5106 випадків, з них 275 пацієнтів одужали, а 133 померли. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я України. 

Найбільше заражених  у Чернівецькій області – 840 осіб. У Києві хворих 770, на Івано-Франківщині – 462. Стрімко шириться вірус і на Тернопільщині – тут зафіксовано 366 випадків.

На амбулаторному лікуванні 3 371 пацієнт, з них 225 дітей. Усього госпіталізовано 1 735 осіб, з них 77 дітей. Серед тих, хто помер, 71 чоловік та 62 жінки. Серед померлих переважають особи віком від 50-ти років (87%).

Учора президент Володимир Зеленський  в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” висловив побоювання, що якщо допустити скупчення людей на Великдень, то захворюваність на коронавірусну хворобу Covid-19 в Україні може сягнути 2-10% населення.

За словами президента, така кількість хворих поставить лікарів перед страшним вибором – обирати серед пацієнтів, кому жити, а кому померти. Тому що в лікарнях просто не вистачить на всіх місць. Водночас він зауважив, що зараз влада ситуацію “дуже непогано” контролює, і у нас “дуже непогані” цифри. Зеленський зазначив, що за умови якщо не буде великої хвилі захворювання на коронавірус після Великодня, то уже у травні Україна почне пом’якшувати умови карантину.

Тим часом на Львівщині зафіксовано 221 випадок коронавірусної хвороби. За останню добу на Львівщині підтверджено 18 нових випадків COVID-19. Найбільше випадків наразі зафіксовано серед жителів Львова, Пустомитівського району та Жовківського району. Випадки коронавірусної хвороби також зафіксовано на Стрийщині, Кам’янко-Бужчині, Перемишлянщині, Городоччині, Яворівщині, Старосамбірщині, у Трускавці та Червонограді.

Загалом за весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 1083 особи, госпіталізовані — 284, на амбулаторному лікуванні — 799 осіб, виписані — 195 осіб. Зараз у лікарні перебуває 89 осіб, з них в реанімації — 3 особи

Відео