COVID-19: сьома смерть на Львівщині та майже 400 нових випадків в Україні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
COVID-19: сьома смерть на Львівщині та майже 400 нових випадків в Україні
16 Квітня, 10:10
logo-black

COVID-19: сьома смерть на Львівщині та майже 400 нових випадків в Україні

В Україні за останню добу зафіксовано 397 нових випадків коронавірусної хвороби. Відтак, станом на ранок 16 квітня зафіксовано 4161 випадок, з них 186 пацієнтів одужали, а 116 померли. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я України. 

Найбільше заражених і надалі у Києві – 644 особи. У Чернівецькій області хворих 662, на Івано-Франківщині – 401. Стрімко шириться вірус і на Тернопільщині – тут зафіксовано 333 випадки.

Прикрий випадок вчора трапився на Буковині. У священнослужителя в Чернівецькій області виявили коронавірус, але він стверджує, що результати тестування є хибними, та має намір і далі проводити богослужіння.

За кордоном станом на сьогодні 174 українські громадяни інфіковані коронавірусом SARS-CoV-2. Згідно з інформацією Міністерства закордонних справ, 26 українців одужали: в Польщі 6, Домініканській Республіці й Японії по 4, в Італії та Нігерії по 2 та по одному у Бельгії, Великій Британії та Північній Ірландії, Єгипті, ОАЕ, Таїланді, Німеччині, Швеції та Швейцарії.

МОЗ 15 квітня запустило в тестовому режимі онлайн-платформу, де реаніматологи та анастезіологи зможуть консультуватися з більш провідними колегами щодо COVID-19. Поки що до платформи доєдналося 100 медичних закладів. Найближчими днями повинні приєднатися всі решта.

На Львівщині підтверджено 166 випадків коронавірусної хвороби, з них 7 летальних та 6 одужань. Про одну смерть стало відомо сьогодні вранці. Як повідомляють у Львівській ОДА,  52-річна жінка померла цієї ночі. Позитивний тест, який підтвердив у неї коронавірус, отримали 5 квітня. Жінка захворіла 27 березня – мала підвищену температуру тіла, біль у горлі. 30 березня її з пневмонією поклали у Першу міську клінічну лікарню ім. Князя Лева. 3 квітня перевели до обласної інфекційної лікарні. У пацієнтки були супутні захворювання, зокрема хронічне обструктивне захворювання легень.

За останню добу на Львівщині підтверджено 14 нових випадків COVID-19. Найбільше – серед жителів Львова, Пустомитівського та Жовківського районів. Випадки коронавірусної хвороби також зафіксовано на Стрийщині, Кам’янко-Бужчині, Перемишлянщині, Городоччині, Яворівщині, Старосамбірщині, у Трускавці та Червонограді.

У світі станом на ранок 16 квітня 2 млн 83 тис. 326 людей інфікувалися коронавірусом. Серед них 510 350 людей одужали та 134 616 померли.

  • 0
  • 2772
Відео