CoVid-19: ситуація на Львівщині та в Україні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
CoVid-19: ситуація на Львівщині та в Україні  
02 Травня, 10:02
logo-black

CoVid-19: ситуація на Львівщині та в Україні  

За минулу добу у Львівській області лабораторно підтвердили коронавірус в 11-ти людей, провівши 215 ПЛР-тестів. Зараз в області 465 офіційних випадків інфікування, з них 14 – летальні. 95 пацієнтів одужало.

9 нових випадків зереєстрували у Львові,  по одному – в селах Арламівська Воля на Мостищині та Задвір’я у Буському районі. У Мостиському районі донедавна було двоє хворих на Ковід-19, а вже 5. На Бущині зараз – 4.

У Львові на сьогодні зареєстровано 309 випадків. За кількістю хворих на Ковід лідирує Пустомитівський район – 55, Жовківський – 30 та Яворівський – 14.

На даний час у стаціонарах області перебувають 168 хворих з підтвердженим діагнозов Ковід-19 або ж з підозрою. 117 пацієнтів лежать у Львівській обласній інфекційній лікарні, 22 – в Центрі легеневого здоровя, 12 – у 8-й міській клінічній лікарні, 17 – у Винниківському госпіталі ветеранів війни.

Найбільше людей з підозрою на коронавірус наразі скеровують до Львівської обласної інфекційної лікарні. За минулу добу туди звернулися 66 осіб, повідомив заступник головного лікаря цього закладу Ігор Берник. Це майже удвічі менше, ніж днем раніше. Шість осіб госпіталізували. У чотирьох з них вже раніше був підтверджений діагноз CоVіd-19. Це люди зі Львова та села Завадівка на Турківщині. У двох пацієнтів поки підозрюють цю хворобу, вони зі Львова та села Підгородці Сколівського райноу. У решти 60-ти хворих відібрали зразки матеріалу для ПЛР-дослідження  та скерували на домашню самоізоляцію.

Зараз в реанімації лежать лежать 6 хворих,  в усіх коронавірус. На ШВЛ перебуває три пацієнти літнього віку. Їх стан критичний, мають супутні хвороби. Додамо, що загалом у лікарнях Львівщини 13 людей з коронавірусом або підозрою перебувають у реанімаціях.

В Україні зафіксовано 11 411 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, повідомили у МОЗ. З них 279 летальних, зокрема не стало 17 медпрацівників. 1498 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 550 нових випадків. Серед померлих переважають особи віком від 50-ти років (86%).

Загалом 1498 пацієнтів вже одужали, з них 335 медпрацівників.

Фото (основне): Львівська обласна інфекційна лікарня

Фото: Центр громадського здоров’я України

Відео