Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
COVID-19: у яких районах Львівщини підтвердили нові випадки
30 Квітня, 11:22
logo-black

COVID-19: у яких районах Львівщини підтвердили нові випадки

За останню добу на Львівщині лабораторно підтвердили 25 нових випадків коронавірусної хвороби. Найбільше, 13, – серед мешканців Львова. На Пустомитівщині – 3 нові випадки. Тут, нагадаємо, спалах коронавірусу зафіксовано у Давидові. Село можуть закрити на в’їзд та виїзд.

Іще у двох людей виявили коронавірус на Жовківщині. Тут уже 30 інфікованих.  Два нові випадки зафіксовано на Бущині, тепер тут три людини з COVID-19.  Побільшало хворих і в Миколаївському районі – учора тут було 6 підтверджених випадків, а сьогодні вже 9.

Перших двох хворих на COVID-19 виявили на Сокальщині.

Не змінилася офіційна статистика на Стрийщині – 7 інфікованих, Кам’янка-Бужчині – 4, Перемишлянщині – 2, Городоччині – 8, Старосамбірщині – 2, Яворівщині – 13, Мостищині – 3.  Також у Дрогобичі – 8, Трускавці – 1 та Червнограді – 5.

Кількість людей, що звертаються до Львівської обласної інфекційної лікарні, щодня більшає. За минулу добу по допомогу звернулись 104 особи. 13 з них госпіталізовано. Як повідомляє Ігор Берник, заступник директора цієї медустанови, у семи з них є підозра на коронавірус. Це пацієнти зі Львова, Стрия, та села Довгомостиська Мостиського р-ну. Шестеро – з підтвердженим діагнозом CоVіd-19, ці хворі зі Львова та села Воля Висоцька Жовківського р-ну.

Станом на ранок в інфекційній лікарні 105 пацієнтів, з них – 83 з підтвердженим діагнозом Covid-19, серед яких 10 – медпрацівники закладів охорони здоров’я Львова та області. Стан хворих у відділеннях середньої тяжкості, у 13 – тяжкий. Вони отримують медичну допомогу.

У відділенні інтенсивної терапії перебуває 6 хворих, 4 з них з підтвердженим діагнозом CОVID-19. Стан пацієнтів тяжкий. На апараті штучної вентиляції легень зараз один 87-річний пацієнт з підтвердженим CОVID-19. Він у критичному стані – ускладненнями основного захворювання та рядом супутніх хронічних хвороб.

Зазначимо, що за останню добу 11 пацієнтів на Львівщині одужали. Водночас стало відомо про ще одну смерть від коронавірусної хвороби. Станом на зараз на Львівщині усього підтверджено 430 випадків COVID-19.

 

Схожі новини