Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Данілов розповів, як розпочався наступ росії і як відреагував Зеленський
22 Квітня, 12:10

Данілов розповів, як розпочався наступ росії і як відреагував Зеленський

Секретар Ради національної безпеки Олексій Данілов розповів, що вторгнення Росії в Україну розпочалося о 3:40 на ділянці Мілове в Луганській області, а вже десь о 5 ранку – наступ був всюди. Про це він розповів Українській правді.

“Вторгнення почалося в 3:40 в Луганській області на ділянці Мілове, але ми думали, що там вони заходять саме по території Донецької і Луганської областей. Ми вважали, що їхня мета після визнання “республік” забрати їх в межах областей. Але потім вже через годину двадцять наступ почався скрізь. Я одразу поїхав до президента, там вже був Денис Монастирський, я приїхав другим. Володимир Олександрович був у білій сорочці, і мені це так, знаєте… запам’яталося…  Каже: “Ну що? Будемо боротися!””, – розповів він.

Далі, за словами Данілова, десь о 5:30 було уже скликане термінове засідання РНБО. Усі проекти рішень були заготовлені. В той же день, пригадує секретар РНБО, він говорив з президентом і чітко усвідомив, що Зеленський нікуди з Києва не збирається.

«Президент сказав, що не може це кинути, тому будь що буде, але вони будуть лишатися у столиці», – сказав Данілов.

Він підкреслив, що пропозицій, щоб Зеленський покинув місто, було дуже багато. Так само як і була підготовлена низка інших центрів, звідки можна керувати країною і приймати рішення.

Схожі новини