Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Данилюк заявив, що з Адміністрації президента зникли монітори і “секретні” сервери
29 Травня, 07:50

Данилюк заявив, що з Адміністрації президента зникли монітори і “секретні” сервери

Новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що із ситуаційної кімнати в Адміністрації президента зникли монітори і сервери із секретною інформацією.

Данилюк записав Facebook-відео, у якому показав ці кімнати.

«Це ситуативна кімната Адміністрації президента. От так вона зараз виглядає. Ще місяць тому вона виглядала абсолютно інакше. На всіх стінах були великі монитори, які приєднані до серверів. Все було знято під час зміни влади. От така вийшла цивілізована передача влади. Інформація потрапляла через захищені канали зв’язку до цієї кімнати. Сервери також були вивезені», – розповів Данилюк.

Екс-прес-секретар Петра Порошенка Святослав Цеголко заявив, що техніка у ситуативній кімнаті була орендована і потім повернута власнику.

«Жодної конфіденційної інформації на серверах не зберігалося, доступ до неї забезпечувався лише online. До речі, в РНБО, де працює пан Данилюк, є ситуаційний центр, з усіма конфіденційними серверами», – додав Цеголко.

Колишній секретар РНБО Олександр Турчинов також прокоментував відео.

«Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України (вулиця Банкова)», – заявив Турчинов.

 

Фото: Сайт президента України

Схожі новини