Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ДБР затримало довірених осіб Іллі Киви: вони готували провокації на Одещині
02 Травня, 12:49

ДБР затримало довірених осіб Іллі Киви: вони готували провокації на Одещині

Державне бюро розслідувань затримало довірених осіб колишнього нардепа та зрадника України Іллі Киви. Вони мали організувати провокації в Одеській області із залученням “тітушок”. Про це повідомляє ДБР у Telegram.

Одного з них затримали на Одещині. Він мав організувати на замовлення забороненої партії ОПЗЖ провокаційні акції в Одесі та інших регіонах України. Як було встановлено в ході оперативних заходів, чоловік відповідав за збір “спортсменів” в Одесі та забезпечував їхню участь на акціях та мітингах на території країни, на замовлення Киви.

Інший помічник Киви переховувався на Закарпатті. Він підбирав “тітушок”, які охороняли представників політичної партії ОПЗЖ під час масових заходів у Одеській та Київській областях. Довірений надавав вказівки, що саме потрібно робити. Зокрема, вони мали застосовувати фізичну силу.

«Масові акції фінансувались представниками політичної партії ОПЗЖ. ДБР встановило три десятки “тітушок”, яких керівництво політичної партії ОПЗЖ використовувало у якості силового блоку», – йдеться у повідомленні.

Перевіряється причетність всіх затриманих до організації провокацій в Одесі 2 травня 2022 року.

4c02f92f-0264-4135-a506-9ed846a46f18
Схожі новини