Декламує “Заповіт” і молиться за перемогу: 100-ліття святкує Теодозія Гарасим’як з Трускавецької громади | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Декламує “Заповіт” і молиться за перемогу: 100-ліття святкує Теодозія Гарасим’як з Трускавецької громади
14 Липня, 17:18

Декламує “Заповіт” і молиться за перемогу: 100-ліття святкує Теодозія Гарасим’як з Трускавецької громади

Сьогодні, 14 липня, свій столітній ювілей відзначає Теодозія Михайлівна Гарасим’як — щира патріотка та найстаріша членкиня Союзу Українок. Теодозія — жителька села Доброгостів , що на Трускавеччині мріє побачити закінчення цієї війни з перемогою України. Про це повідомляє Трускавецька міська рада.

Сьогодні прийшли привітати ювелярку діти, онуки, правнуки та молодший брат. До них доєдналися і представники Трускавецької міської ради, членкині Союзу Українок та жителі села.

“Теодозія Гарасим`як має чудову пам`ять, навіть продекламувала гостям «Заповіт» Шевченка. Здоров`я як на її роки теж непогане – і свідченням цьому є те, що сімейна лікарка не частий гість в оселі ювілярки. Розповіла пані Теодозія про свою найсокровеннішу мрію, за здійснення якої молиться щодня – щоб вона змогла дочекатися закінчення цієї війни та перемоги України”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначають у міськраді, найбільшим скарбом ювілярки є її родина – жінка дочекалася 9 правнучок і 12 правнуків.

Відео