Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дельфіни не лікують, – Супрун
23 Жовтня, 21:00

Дельфіни не лікують, – Супрун

Очільниця МОЗ каже, що дельфінотерапія - гроші на вітер.

Уляна Супрун заявила,  що дельфінотерапія не приносить людям такої користі, як анонсують та рекламують у дельфінаріях.

Уляна написала, що користь дельфінотерапії не має жодного наукового підтвердження, а позитивний вплив взаємодії з дельфінами можна порівняти з грою із собакою, чи котом.

Тривалі дослідження показали, що методики, в які входить спілкування з собаками, вівцями і навіть комахами мають фактично ідентичний ефект. Але і їх не можна вважати методом лікування. Задоволення від купання з дельфінами вважати лікувальним ефектом теж не можна, – каже очільниця МОЗ.

Вона також зазначила, що дельфіни не лікують ультразвуком, що є поширеним міфом. Свою тезу підтвердила  дослідженнями

Дослідники записали 83 сеансів дельфінотерапії в центрі Dolphins Plus у Флориді. Вони встановили, що ультразвуки, що випускаються дельфінами, не досягали навіть мінімального порогу прийнятих для ультразвукової терапії медичних норм.

Уляна Супрун також зазначила, що насправді дельфінам не подобається купатись з людьми, бо в природному середовищі дельфіни пропливають до 160 км на день, тож навіть найбільший дельфінарій для тварин являється жахливо тісною консервною банкою.

Вона також каже, що насправді дельфінотерапія може ще й зашкодити. Оскільки у людей із дельфінами є спільні інфекційні хвороби: кандидоз, сальмонела та інші, є також ризик заразитися.

Схожі новини