Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
День Героїв Небесної Сотні: як вшановуватиме пам’ять Львівщина
17 Лютого, 11:02

День Героїв Небесної Сотні: як вшановуватиме пам’ять Львівщина

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Усього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності. Львівська ОДА оприлюднила перелік  заходів вшанування, що відбудуться на Львівщині.

18 лютого:

В межах відкритої лекції відбудеться відкриття тематичної фотовиставки «Ціна майбутнього».

19 лютого

17:00 – відкриття фотовиставки Володимира Кліщевського «Майдан 2014. Люди та події» у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Веранда Хоткевича”

20 лютого

  • 17.00 – заходи з нагоди вшанування Дня Героїв Небесної Сотні  на Личаківському кладовищі – поминальне богослужіння, покладання квітів.
  • 18.00 – мистецька акція «Промені пам’яті» біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні
  • 18.00гала-концерт української музики до Дня Героїв Небесної Сотні у Львівській національній опері.
  • 18.00 – мистецько-музичний проєкт до Дня Героїв Небесної Сотні «#Україна, Майдан, Пам’ятаємо!» у Львівському національному театрі ім. Марії Заньковецької.

Перед початком концерту у фоє театру презентують виставку «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини» Львівського історичного музею.

21 лютого

  • 18:30лекція наукової співробітниці Музею Гідності у Львові Олени Чебелюк «Вирішальний день Майдану» (культурний простір «РадіоГараж», вул. Князя Романа, 6)
Схожі новини