День міста у Старому Самборі відсвяткують після карантину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
День міста у Старому Самборі відсвяткують після карантину
21 Травня, 13:02
logo-black

День міста у Старому Самборі відсвяткують після карантину

Щорічно у травні, у День Святого Миколая чудотворця, Старий Самбір відзначає День міста. Однак цьогоріч традиційні святкування довелось відкласти. Міський голова Старого Самбора Ігор Трухим у коментарі  місцевим журналістам зазначив, що у 2020 році його таки святкуватимуть, але аж тоді, коли епідеміолоічна ситуація стабілізується та завершиться карантин.

“Цьогорічний день міста для нас особливий, бо поки не можемо зібратись усією громадою на центральній площі та як завжди дружньо і гучно відсвяткувати. Однак маємо чудову нагоду відзначити цей день у колі сім’ї”, – зазначає Ігор Трухим.

До свята місто готується, як і звично. Цими днями у сквері у центрі міста висадили сотні квітів найрізноманітніших сортів. Центральну клумбу облагороджували 9 працівниць міського комунального господарства. Кажуть, радіють, що можуть зробити рідне місто ще мальовничішим.

 

Фото: LMN
Фото: LMN

Цьогоріч на старосамбірчан чекає ще одна новинка – міська рада придбала для цього скверу декоративний рояль з квітами. Зовсім скоро його встановлять.

Фото: "Голос Прикарпаття"
Відео