Денісова заявила, що її планують звільнити | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Денісова заявила, що її планують звільнити
30 Травня, 19:11

Денісова заявила, що її планують звільнити

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що народні депутати збирають підписи для її звільнення, хоча, за її словами, це буде незаконно.

Під час брифінгу омбудсмен повідомила, що за її інформацією, 31 травня їй «за командою Офісу президента» планують оголосити про недовіру. Вона додала, що голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підтвердив їй: збір підписів триває, але результатів збору ще немає.

«У цьому політичному наїзді на мене чиниться тиск навіть через мою дочку… Її вже викликали на допит тричі, востаннє їй просто було зле. Тобто б’ють навіть по сім’ї», — сказала уповноважена.

За словами Денісової, Офіс президента не влаштовує її «активна діяльність зі збору інформації про порушення прав людини на тимчасово окупованих територіях».

Омбудсмен додала, що її ймовірне звільнення буде незаконним, оскільки нещодавні зміни до законів про функціонування держслужби та місцевого самоврядування під час воєнного стану не відповідають спеціальному закону про уповноваженого з прав людини.

Денісова також сказала, що про підстави для її можливого звільнення “треба запитати тих, хто підписуватиме ці листи [у Верховній Раді]”. Вона наголосила, що омбудсмен – “рівновіддалена” від усіх органів влади людина.

В Офісі президента поки не коментували цю інформацію.

  • 0
  • 256
Відео