Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Денис Шмигаль провів у Львові термінову нараду і проігнорував протестувальників
06 Червня, 19:16
logo-black

Денис Шмигаль провів у Львові термінову нараду і проігнорував протестувальників

Сьогодні, 6 червня, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів термінову нараду у Львівській облдержадміністрації через значне поширення коронавірусної інфекції в нашій області.

«За статистикою останніх днів Львівщина стала своєрідним антирекордсменом. Спалаху не спостерігається, але кількість інфікованих рівномірно зростає. Джерелом зростання стало місто Львів. Через збільшення кількості інцидентів Львівська область обігнала Чернівецьку. Крім цього, утворилась черга на ПЛР тестування. Щоб не допустити реального спалаху, необхідно діяти швидко та консолідовано» – наголосив Денис Шмигаль. Його слова передала пресслужба ЛОДА.

102702661_2968028059900515_6245590258445774061_n

Прем’єр-міністр доручив розглянути можливість запуску пулінг-тестування, що дозволить одночасно тестувати 5 зразків відібраного матеріалу. Подібну схему планують розпочати на базі лабораторій, що задіяні до процесу тестувань.

У цей час під стінами ОДА зібралися на пікет представники територіальних громад, які проти приєднання до Львівської ОТГ. Зокрема Винників, Брюхович, Домажиру, Рясне-Руської, Ясниськ, Стебника, Гряди. Вимагали зустрічі з прем’єр-міністром, аби передати свої вимоги. Однак той непомітно вийшов з приміщення облдержадміністрації чорним ходом.

Міський голова Львова Андрій Садовий, який теж був присутній на нараді, також покидав будівлю ЛОДА входом збоку. Мітингувальники оточили його і вигукували «Ганьба!».

Фото: Віталій Горбатенко, ЛОДА

Схожі новини