Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Денис Шмигаль наполягає, аби учні повернулися за шкільні парти
12 Листопада, 12:21

Денис Шмигаль наполягає, аби учні повернулися за шкільні парти

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що наполягає на очному навчанні після усунення від роботи невакцинованих освітян, повідомляє «РБК-Україна».

«Уряд наполягає на тому, що освіта у всіх навчальних закладах має бути очною. З понеділка невакциновані вчителі та викладачі відсторонені, тому це дозволяє вважати, що 100% колективів мають вакцинацію», – сказав прем’єр-міністр.

Він зазначив, що Кабмін попросив голів місцевого самоврядування докласти зусиль, щоб усі навчальні заклади вийшли з «дистанційки». Шмигаль зауважив, що Всесвітня організація охорони здоров’я також радить очне навчання для шкіл.

Нагадаємо, що з понеділка, 8 листопада, в Україні почали усувати від роботи невакцинованих від коронавірусу співробітників навчальних закладів. На сьогоднішній день дистанційне навчання 1-11 класів запровадили у Києві, Херсоні, Львові, Сумській області. При цьому у «червоній зоні» працюють початкова школа та дитсадки, незважаючи на кількість вакцинованих співробітників навчального закладу.

МОЗ видало наказ про відсторонення від роботи працівників державних адміністрацій та освітян, які не мають хоча б однієї дози вакцини. Зокрема, під обов’язкову вакцинацію підлягають працівники освіти, незалежно від спеціалізації закладу (ясла, садочки, школи, профтехучилища чи ВНЗ), працівники центральних органів виконавчої влади, міністерств і їхніх структурних підрозділів на місцях, працівників місцевих державних адміністрацій (обласних, міських і районних).

Фото: ілюстративне

Схожі новини