Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Денис Шмигаль пообіцяв масштабне тестування українців на коронавірус
03 Грудня, 16:18

Денис Шмигаль пообіцяв масштабне тестування українців на коронавірус

Кабінет міністрів України зараз вирішує, які карантинні обмеження вводити на час Новорічних та Різдвяних свят. Водночас працює над питанням по вакцинації та розробляє проєкт масового тестування українців на Covid-19. Про це вчора, 2 грудня, розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю журналу «Корреспондент».

«Ми розуміємо, що кінець року – це час традиційного заробітку підприємців. Але в цьому році через пандемію певні обмеження в їх роботі таки будуть. Якими вони будуть – ми якраз обговорюємо зі всіма зацікавленими сторонами. Нам треба підвести підсумки карантину вихідного дня, аби зрозуміти його ефективність та скласти план дій на кінець року. Після цього зможемо вирішити, які обмеження варто вводити на новорічно-різдвяні тижні і чи варто взагалі. Далі йдуть питання по вакцинації. Зараз ми розписуємо детальний план дій уряду і ведемо перемовини з постачальниками. Ми є учасниками глобальної системи COVAX, в рамках якої отримаємо певну кількість вакцин», – зазначив Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, що уряд також веде переговори із компаніями Pfizer та AstraZeneca. І нагадав, що вакцинація в Україні може розпочатися у другому кварталі 2021 року.

«Також Кабмін працює над проєктом тотального тестування на Covid-19. Пріоритети – Київ та область, обласні центри та великі міста з населенням понад 100 тисяч осіб», – сказав він.

Фото: ілюстративне

Схожі новини