Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Денис Шмигаль розповів, чи скасують в Україні безвіз
18 Вересня, 13:51

Денис Шмигаль розповів, чи скасують в Україні безвіз

Сьогодні, 18 вересня, під час години запитань до уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що безвізовому режиму України з Європейським Союзом нічого не загрожує, передає Українська правда.

«Безвіз не скасовується. Наші міжнародні колеги і з Європейського Союзу, і зі Сполучених Штатів абсолютно відверто заявляють про необхідність проведення прозорого конкурсу на главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Ми зараз дотримались усіх процедур, які прописані правилами, законодавством України. Далі питання лишається до відкритості та прозорості конкурсу.

Давайте подивимось, як пройде конкурс, – всі разом, цілим суспільством, парламентом. Я впевнений, що все буде зроблено абсолютно в межах чинного законодавства», – сказав він.

Водночас в Офісі президента заявили, що «взяли до відома, як визначення комісії, так і критику в суспільстві, яка супроводжувала це рішення парламенту».

Нагадаємо, що Верховна Рада на засіданні 17 вересня підтримала проєкт постанови про визначення представників до складу комісії, яка буде вибирати керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. «Європейська солідарність» Петра Порошенка заявила, що таке рішення поставило під загрозу безвізовий режим з Євросоюзом.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини