Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
 Депутат Козловський подав до суду на Українську Галицьку Партію
21 Лютого, 13:24

 Депутат Козловський подав до суду на Українську Галицьку Партію

Раніше Українська Галицька Партія заявила про причетність Козловського до штурму офісу партії

 

Як повідомляє видання zaхіd.net, львівський бізнесмен і найбагатший депутат міської ради Григорій Козловський подав позов до суду на Українську Галицьку партію на захист честі, гідності та ділової репутації.

«Як можна захищати те, чого давно нема? Прийшов час називати речі своїми іменами. У місті існують фейкові громадські організації, які фінансує криміналітет. Такі організації стають занадто небезпечними для громади міста. Вони існують тому, що про них всі мовчать. Ми ж мовчати не будемо. Нехай подають до суду», – коментує позов голова політради Української Галицької партії Ірина Моряк.

Конфлікт між Григорієм Козловським та Українською Галицькою Партією загострився після того, як 13 лютого близько пів сотні людей увірвалися у головний офіс УГП в центрі Львова.

ofis-napad1
ofis-napad2

Учасники штурму офісу УГП пояснюють свої дії захистом ветерана, з яким в активістів стався конфлікт під час вуличної акції протесту проти розкрадання землі. Акція проходила в центрі міста за адресою Дорошенка 2, біля ділянки, яка за рішенням міської ради була передана у власність доньки Григорія Козловського. В партії конфлікт коментують як свідому провокацію з боку забудовника Григорія Козловського та просять громаду допомогли впізнати нападників.

 

 

Козловський не визнає, що він стоїть за організацією штурму офісу Украінської Галицької Партії й заявляє, що не знайомий з людиною, яка поводилася агресивно по відношенню до активістів під час акції біля ділянки, яку міська рада передала у власність доньки Козловського. В інтерв’ю телеканалу, який за інформацією ЗМІ належить самому Козловському, депутат звинувачує Українську Галицьку Партію у спробі здобути популярність на його імені.

 

Українська Галицька Партія наполягає, що схема, за якою міська рада віддала безкоштовно землю в центрі Львова депутату від БПП Козловському, коштувала львів’янам декількох мільйонів гривень. На своїй сторінці УГП виклала відео про схему виведення землі з комунальнох власності.

 

 

За інформацією видання “Твоє Місто”, ділянку під комплекс депутати Львівської міської ради передали безкоштовно у власність ОСББ «Свободи 11» ще у квітні торік, вилучивши її з власності ТзОВ «Солодка вишиванка». Тоді кінцевим бенефіціарним власником ОСББ, згідно з аналітичною системою Youcontrol, був Григорій Козловський. У вересні Софія Максимець разом з власницею ТзОВ «Солодка вишиванка» Лесею Данчевською намагалися отримати містобудівні умови та обмеження на проєктування на вул. Дорошенка, 2 готелю. Як пишуть «Наші гроші. Львів», Софія Максимець та Леся Данчевська стали власницями ділянки, надавши ОСББ позику під її заставу. Тоді виконком переніс це питання, бо до рішення була низка зауважень, після чого щодо будівництва провели дві зустрічі з громадськістю.

Фото: з Фейсбук-сторінки УГП

Схожі новини