Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Депутат Мостиської громади заявив про політичне переслідування
24 Квітня, 14:19
logo-black

Депутат Мостиської громади заявив про політичне переслідування

22-річний депутат Мостиської міської ради від Української Галицької Партії Олег Гіс заявив про політичне переслідування через активну депутатську позицію та ініційовану реформу земельного відділу.

«Мене безпричинно виключили з земельної комісії міської ради! Фракція Батьківщина, член якої є головою земельної комісії, якого я неодноразово критикував за порушення регламенту, запропонувала перевести мене в іншу комісію. Це відбулось проти моєї волі, тому я розцінюю це як політичне переслідування», – повідомив Олег на своїй сторінці у Фейсбуці.

Фракція Української Галицької Партії у Мостиській міській раді нещодавно ініціювала ряд змін, які б зробили роботу ради прозорішою. Серед них є і такі, що стосуються землі, зокрема створення  онлайн-черги розподілу земельних ресурсів, аби кожен, хто подає заяву, міг знати коли її розглянуть. Самі ж засідання мають транслюватись наживо.

«Мені надали на засіданні слово, я зауважив, що це репресія щодо мене. Коли у мене закінчився час, я попросив надати мені 2 хвилини закінчити, це поставили на голосування. Мені навіть не дали слова закінчити», – уточнив Олег у коментарі LMN.

Дії керівництва комісії депутат УГП розцінює як переслідування за позицію, критику та бажання зробити роботу комісії прозорішою. Переконаний: таке рішення незаконне, тож готовий своє право на роботу в комісії відстоювати.

Схожі новини